Медики України підтримали ідею про погодинну оплату для лікарів на період карантину

Медики України підтримали міністра охорони здоров’я Іллю Ємця у питанні стосовно введення погодинної оплати праці в умовах спалаху коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Про це йдеться у вівторок, 24 березня, в повідомленні МОЗ на сторінці в Facebook.

Як повідомляється, листи зі словами підтримки почали надходити до Міністерства з усієї України. Зараз таких звернень вже кілька десятків.

Погодинна оплата праці для медиків: лікарі підтримали нововведення

"Вважаємо, що Ваша ініціатива про введення погодинної оплати для медичних та інших працівників, які безпосередньо займаються лікуванням українців від коронавірусної інфекції – це важливий крок. Це крок, який показує, що лікарі дійсно стали важливими не тільки на словах, а й на ділі. Це крок, який хоч якось компенсує самовідданий підхід наших медиків, які щодня ризикують своїм життям, рятуючи хворих на COVID-19. Цей крок – символ віри і надії на таку довгоочікувану реформу системи охорони здоров’я, де кожен медпрацівник буде відчувати себе гідним", – йдеться в одному з листів.

Медична спільнота України підтримала кроки міністра у боротьбі з коронавірусом, відновленні престижу лікарської професії і підтримки українських медиків.

Раніше глава МОЗ Ілля Ємець запропонував ввести погодинну оплату для медиків, які борються з коронавірусом. Він зазначив, що в умовах поширення COVID-19 лікарі та інший медичний персонал знаходяться в епіцентрі боротьби з вірусом, тому потребують додаткової підтримки і захисту.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • 3 березня в Україні підтвердили перше зараження коронавірусом – захворювання виявили в Чернівцях.


  • Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в семи лікарнях облаштували бази для госпіталізації пацієнтів з підозрою на COVID-19. Три з них – для дорослих, три – для дітей, а також одна спеціальна база для вагітних.


  • У Києві та в цілому по всій країні ввели карантин через поширення COVID-19 у світі.


  • 16 березня в Києві було зафіксовано два перші випадки коронавірусної інфекції.


  • Влада Києва оголосила, що в місті з 17 березня введуть ще більш жорсткий карантин.


  • У Київській області 18 березня ввели режим надзвичайної ситуації через спалах COVID-19.


  • Першим хворим на коронавірус на території області став народний депутат України Сергій Шахов від групи "Довіра". Другим – його дружина.


  • Кабмін прийняв рішення про введення надзвичайної ситуації в Києві через поширення коронавірусу.


  • Міністр внутрішніх справ України Аресен Аваков заявив, що буде наполягати на введенні тотального карантину по всій країні для боротьби з COVID-19.


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/pogodinna-oplata-pratsi-dlya-medikiv-likari-pidtrimali-novovvedennya-emtsya.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя